Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe

Kosiarka spalinowa to jedno z najpopularniejszych urządzeń koszący do średnich i dużych trawników. Dzięki silnikowi spalinowemu jest ona znacznie wydajniejsza od konwencjo-nalnych modeli kosiarek elektrycznych i akumulatorowych. Kosiarka spalinowa może zo-stać wykorzystana przy koszeniu wysokiej trawy, a nawet grubszych roślin. W naszej ofer-cie znajdują się zróżnicowane modele uznanych marek, takich jak Oleo-Mac, Victus, Cub Cadet.

Kosiarki spalinowe – jak sama nazwa wskazuje – są napędzane silnikiem spalinowym, któ-ry działa na benzynę. Uruchamia on wirujące ostrza, które przecinają trawę na odpowied-niej wysokości, aby zapewnić estetyczny wygląd trawnika. Kosiarki spalinowe wykorzystują siłę silnika do napędzania ostrzy, dzięki czemu są skuteczne nawet na terenach o dużej powierzchni i na trawie o większej gęstości. Z jej wykorzystaniem zetniesz grube chwasty, wysokie rośliny, a nawet młode krzewy.

Czy warto kupić kosiarkę spalinową do ogrodu?

Zakup kosiarki spalinowej do ogrodu jest znakomitą inwestycją dla posiadaczy większych trawników. Dzięki potężnemu silnikowi spalinowemu – kosiarki te są wydajne i skuteczne w koszeniu obszernych terenów. Do tego są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mecha-niczne i solidne, dzięki czemu posłużą Ci na lata. Dysponujesz bujnym żywopłotem? Sko-rzystaj z naszej oferty narzędzi akumulatorowych i jeszcze dziś zamów profesjonalne nożyce do bluszczu!

Zalety kosiarek spalinowych

Do największych zalet kosiarki spalinowej zaliczyć można ogromną mobilność. Brak ogra-niczeń związanych z długością kabla, zasięgiem koszenia oraz zależnością od źródeł prądu sprawia, że może być z powodzeniem stosowana w miejscach z utrudnionym dostępem do energii elektrycznej. Brak kabli to również większe bezpieczeństwo, ponieważ nie ma za-grożenia przypadkowego uszkodzenia wiązki w trakcie prac.

Do zalet należy zaliczyć również ogromną moc kosiarek spalinowych. Pozwala ona na cią-głą pracę w trudnym środowisku – szczególnie zaliczyć tu można pielęgnację rozległych trawników (powyżej 3 arów) na nieuporządkowanym terenie. Ponadto nasze kosiarki ce-chują się łatwą regulacją wysokości koszenia, co pozwala dostosować długość trawy do preferencji.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło