utrzymanie zeleni

Od ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalnym utrzymaniem oraz pielęgnacją terenów zielonych przy obiektach przemysłowych, sportowych oraz prywatnych.

Już na samym początku istnienia firmy zwrócił się do nas Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach oraz Pola Golfowe w Ochmanowie, gdzie świadczyliśmy swoje usługi przez długi czas. Zachęciło to również innych Klientów do współpracy z naszą firmą.

Od tamtego czasu świadczyliśmy swoje usługi z zakresu nawożenia, areacji, dosiewki oraz koszenia trawników, przycinania, cięcia oraz formowania drzew i krzewów, a także pielenia, dosadzania czy niwelacji terenów zielonych przy wszelakich obiektach firmowych, państwowych czy także prywatnych.

Na co dzień zajmujemy się utrzymaniem ogrodów przy kilku zakładach takich jak Royal Canin czy Woodward , oraz dorywczo przy wielu innych.
Na swoim wyposażeniu posiadamy kosiarki spalinowe, samojezdne i rotacyjne, pilarki, łuparki i rozdrabniarki, a także kosy, opryskiwacze oraz inny mniej lub bardziej zmechanizowany sprzęt ogrodniczy do terenów o różnej wielkości oraz uformowania.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło