uslugi

„Ogród-Dom” jest przedsiębiorstwem, którego działalność koncentruje się wokół potrzeb zagospodarowania przestrzeni w bezpośrednim otoczeniu domów i budynków komercyjnych. Zajmujemy się zarówno dystrybucją artykułów ogrodniczych i środków ochrony roślin, jak i świadczeniem profesjonalnych usług – od projektowania i zakładania ogrodów po ich całoroczną pielęgnację.

Doświadczenie naszym kapitałem

Trudno powiedzieć, od jak dawna odciskamy swój ślad w branży ogrodniczej. Już od lat 90-tych zeszłego stulecia zajmujemy się zakładaniem ogrodów przy obiektach przemysłowych, sportowych oraz prywatnych.

Jako pierwszy zaufał nam zakład Coca-Cola HBC Polska w Staniątkach, gdzie tworzony był teren zielony od podstaw. To samo tyczy się zakładów takich jak: OKNOPLAST Kraków, MAN Polska, Woodward Poland, Royal Canin Polska, DHL Express Niepołomice czy FoodCare.

Warto także wspomnieć o bardzo dużej ilości ogrodów prywatnych z okolic Niepołomic (i nie tylko) wykonanych przez naszą firmę. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem zadowolonych Klientów, których grono nieustannie się powiększa.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło