uslugi

Świadczymy profesjonalne usług z zakresu zakładania i utrzymywania ogrodów. Mamy nie tylko odpowiednią wiedzę specjalistyczną, ale również odpowiednie zaplecze sprzętowe, które pozwalają nam tworzyć wymarzone tereny zielone. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi ogrodnicze?

Ogród-dom jest przedsiębiorstwem, którego działalność koncentruje się wokół potrzeb zagospodarowania przestrzeni w bezpośrednim otoczeniu domów i budynków komercyjnych. Zajmujemy się zarówno dystrybucją artykułów ogrodniczych i środków ochrony roślin, jak i świadczeniem profesjonalnych usług – od projektowania i zakładania ogrodów po ich całoroczną pielęgnację.

Doświadczenie w zakładaniu i utrzymywaniu ogrodów

Ogromne doświadczenie w projektowaniu, zakładaniu i utrzymywaniu ogrodów to aspekt, który wyróżnia nas na rynku. Trudno powiedzieć, od jak dawna odciskamy swój ślad w branży ogrodniczej. Już od lat 90. zeszłego stulecia zajmujemy się zakładaniem ogrodów przy obiektach przemysłowych, sportowych oraz prywatnych.

Jako pierwszy zaufał nam zakład Coca-Cola HBC Polska w Staniątkach, gdzie tworzony był teren zielony od podstaw. To samo tyczy się zakładów takich jak: OKNOPLAST Kraków, MAN Polska, Woodward Poland, Royal Canin Polska, DHL Express Niepołomice czy FoodCare.

Warto także wspomnieć o bardzo dużej ilości ogrodów prywatnych z okolic Niepołomic (i nie tylko) wykonanych przez naszą firmę. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem zadowolonych Klientów, których grono nieustannie się powiększa.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło