Pompy i hydrofory

Pompy i hydrofory

W naszym sklepie stacjonarnym w Niepołomicach koło Krakowa oraz w sklepie internetowym oferujemy niezwykle bogaty wybór pomp i hydroforów, które świetnie sprawdzą się w zarządzaniu systemami nawadniania na terenach zielonych. Zadbaliśmy o to, by dostępne produkty charakteryzowały się wysokim zróżnicowaniem technologicznym, co znacząco ułatwia dobór odpowiedniej pompy do warunków hydrologicznych panujących na danej działce lub parceli. U nas kupisz najlepsze pompy i hydrofory marek AL-KO, STHOR, Flow – a także odpowiednie akcesoria, które pozwolą na długą i bezawaryjną eksploatację.

Dostępne u nas pompy i hydrofory

Pompy pływakowe – pracują zanurzone w pompowanej cieczy, która jest wypychana niezasysana. Są powszechnie wykorzystywane do przesyłania wody ze studni, studzienek wody opadowej lub kanalizacyjnej.

Pompy zewnętrzne – należą do nich m.in.: pompy powierzchniowe i hydroforowe. Nie wymagają zanurzenia w zbiorniku wodnym. Świetnie nadają się do nawadniania trawników oraz ogrodów.

Pompy głębinowe – stosuje się je do przetłaczania wody z pionowych ujęć wód podziemnych, takich jak: studnie głębinowe, zbiorniki wolnostojące.

Pompy fontannowe – wykorzystywane są np. w oczkach wodnych do stworzenia cyrkulacji wody, co zapobiega zarastaniu zbiornika i stwarza optymalne warunki do hodowli ryb.

Hydrofory – pozwalają na gromadzenie wody pozyskanej np. ze studni. Dzięki temu można ograniczyć zużycie energii potrzebnej do zasilenia systemu nawadniania.

Pompy i hydrofory do zastosowania ogrodniczego i domowego

Mamy w sprzedaży pompy i hydrofory, które idealnie sprawdzą się w zarządzaniu wodą na terenach zielonych, takich jak: ogrody, trawniki, działki, sady itp.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło