Centrum ogrodnicze
Ogród-Dom Sp. z o.o.

zapewnia kompleksową obsługę terenów zielonych. Służymy naszych Klientom pomocą od samego początku inwestycji, czyli od projektowania ogrodu poprzez jego stworzenie i utrzymanie. W zakres naszych usług wchodzi zakładanie systemów nawadniających, kosiarek automatycznych oraz dystrybucja i serwis maszyn ogrodniczych (m. in. pilarki elektryczne i piły spalinowe).
Nasza firma już od ponad dwudziestu lat działa w Niepołomicach pod Krakowie, świadcząc profesjonalne usługi ogrodnicze.
Do największych inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę w ostatnich latach zaliczamy zagospodarowanie terenów zielonych otaczających fabryki MAN Niepołomice, Royal Canin, MEILLER-KIPPER, DHL Express oraz Oknoplast-Kraków z siedzibą w Ochmanowie.

Działamy przez cały rok: latem zapewniamy koszenie trawników, sadzenie drzew i krzewów oraz utrzymanie czystości parkingów, zaś zimą – głównie odśnieżanie terenów, którymi się opiekujemy.

Co nas wyróżnia?

Możemy pochwalić się także dużym doświadczeniem w projektowaniu i zakładaniu ogrodów przy domach prywatnych. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy przede wszystkim zadowolenie Klientów firmy „Ogród-Dom” i ich pozytywne opinie, które zwracają uwagę na staranność i profesjonalizm wykonywanych przez nas prac.

Obok działalności usługowej prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości artykułów i narzędzi ogrodniczych, a także artykułów pszczelarskich.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło