uslugi

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nasza pasja. Klientom oferujemy unikatowe projekty powstałe w oparciu o oczekiwania Klienta, jego możliwości w zakresie nawadniania/pielęgnowania ogrodu oraz warunki glebowe. Jeżeli marzysz o ogrodzie, który zachwyci Twoich przyjaciół i stanie się Twoim ulubionym miejscem na świecie, zgłoś się do nas. Zadbamy o każdy szczegół!

Projekty ogrodów przy domach i osiedlach

Specjalizacja naszej firmy do projekty ogrodów przy domach jednorodzinnych, szeregowych i osiedlach. Staramy się, aby kompozycja i układ ogrodu były estetyczne i funkcjonalne. Zieleń ma przykuwać uwagę, ale nie może przeszkadzać w przemieszczaniu. W razie potrzeby zaplanujemy urocze alejki, rzędy kwiatów, fontannę – wszystko, co chcesz.

Usługi wykonawcze i pielęgnacja ogrodu

Niestety projekt ogrodu to dopiero początek długiej drogi, którą trzeba odbyć. Ogrodami zajmujemy się kompleksowo – naszym Klientom oferujemy nie tylko projekty, ale i zakładanie ogrodów. Przygotujemy glebę, sadzonki, uporządkujemy przestrzeń. Będziemy sprawować pieczę nad wzrostem i kondycją roślin. Ty przyjdziesz „na gotowe”. Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta, odwiedź placówkę firmy „Ogród-Dom” w Niepołomicach. Zapraszamy!


Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło