Żel odstraszający komary i kleszcz DEET 50ml AROX

W/5902341008897
10,00 zł
Brutto

Żel odstraszający komary, meszki i kleszcze przeznaczony dla ludzi. Zawiera substancję repelencyjną DEET o stężeniu 25%. Do stosowania podczas pobytu w miejscach występowania zwiększonej aktywności owadów latających.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Żel odstraszający komary i kleszcz DEET 50ml AROX

Żel Deet Medium na komary, kleszcze i meszki przeznaczony dla ludzi. Zawiera substancję repelencyjną DEET o stężeniu 25%. Do stosowania podczas pobytu w miejscach występowania zwiększonej aktywności owadów latających. Żel skutecznie chroni ciało przed ukłuciami komarów i meszek do 8 godzi, a kleszczy do 2 godzin.

Sposób stosowania:

Tylko do użytku zewnętrznego. Na miejsca najczęściej narażane na ukąszenia rozprowadzić cienką warstwę żelu. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. W celu ochrony twarzy preparat nanieść na ręce i rozprowadzić dłonią delikatnie na twarz tak, aby pominąć oczy i błony śluzowe. Działa od razu po zastosowaniu. Uwaga: Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. U dzieci starszych nie stosować częściej niż raz dzienne. Nie nanosić na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontaktu dłoni dziecka z ustami. Zaleca się przed użyciem zrobić test na niewielkiej powierzchni skóry dziecka.

W/5902341008897

Opis

Zastosowanie
odstraszające
Przeznaczenie
komary i kleszcze
Pojemność
50 ml

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło