Trawa BABILON Agroland

A/05-03-016
26,00 zł
Brutto

Specjalna mieszanka na tereny suche i piaszczyste.

Mieszanka tworzy mocną i zieloną darń na glebach suchych i piaszczystych. Wysoki udział kostrzewy trzcinowej zapewnia wytrzymałość na długie okresy posuchy. Tradycyjną wiechlinę łąkową zastąpiła w BABILONIE wiechlina spłaszczona, która tworzy gęstą murawę w miejscach suchych i nasłonecznionych, a mannica odstająca znakomicie toleruje solne gleby.

Opakowanie

Trawa BABILON Agroland

Mieszanka BABILON dzięki specjalnie dobranym składnikom jest przeznaczona na gleby suche i piaszczyste. W skład wchodzi miedzy innymi:

KOSTRZEWA TRZCINOWA tworzy długie rozłogi podziemne i posiada bardzo silny system korzeniowy. Grube korzenie są mocno rozgałęzione i sięgają w glebie do 150 cm. Dzięki temu wytrzymują długie okresy posuchy. Gatunek ten potrafi rozwijać się na glebach lekkich i suchych. Cechuje się dobrą zimotrwałością.

WIECHLINA SPŁASZCZONA, która posiada mocne, podziemne rozłogi. Występuje w wielu odmianach hodowlanych. Zastępuje WIECHLINĘ ŁĄKOWĄ na suchych i ubogich glebach. Posiada ciemnozieloną barwę liści wiosną, latem przechodzą w odcień niebieskawozielony. Tworzy gęstą murawę też w miejscach suchych i silnie nasłonecznionych.

MANNICA ODSTAJĄCA-KĘPOWA bez rozłogów, znakomicie toleruje zasolone gleby. Ciemno-zielona barwa liści tworzy murawy o dobrym zagęszczeniu. Jest mało wymagająca w odniesieniu do nawożenia azotowego.

Orientacyjny skład : 

Kostrzewa trzcinowa ELDORADO 30%

Kostrzewa trzcinowa ASTERIX 30%

Kostrzewa owcza BORNITO 10%

Kostrzewa owcza SPARTAN 10%

Kostrzewa czerwona CINDY 7%

Kostrzewa czerwona MAXIMA1 5%

Mannica odstająca 4%

Wiechlina spłaszczona 4%

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 1 kg, 2 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg

A/05-03-016
5 Przedmioty

Opis

Wysiew
1kg / 40m2
Przeznaczenie
tereny suche i piaszczyste
Waga
1 - 25 kg

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło