Spray na osy Muchomor 400ml AROX

5902341008507
14,90 zł
Brutto

Spray na osy,  to środek owadobójczy w postaci aerozolu do zwalczania wielu owadów: much, komarów, os, karaluchów, pcheł, pluskiew, roztocza kurzu domowego. Do stosowania w miejscu pojawiania się owadów – w pomieszczeniach, na powierzchniach gładkich lub bezpośrednio na owady. Produkt do powszechnego użycia.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Spray na osy Muchomor 400ml AROX

Spray na osy,  to środek owadobójczy w postaci aerozolu do zwalczania wielu owadów: much, komarów, os, karaluchów, pcheł, pluskiew, roztocza kurzu domowego.

Do stosowania w miejscu pojawiania się owadów – w pomieszczeniach, na powierzchniach gładkich lub bezpośrednio na owady. Produkt do powszechnego użycia.

.

Sposób stosowania:

Owady latające: Stosować w pomieszczeniach zamkniętych o kubaturze do 30 m³. Wstrząsnąć przed użyciem. Pojemnik utrzymywać w pozycji pionowej, ściskając zawór rozpylacza, kierować strumień w kierunku centralnego punktu pomieszczenia. Produkt rozpylać we wszystkich kierunkach, przez 5-10 sekund. Po zakończonym zabiegu opuścić pomieszczenie a następnie wywietrzyć po upływie 15 minut.

Owady biegające: Rozpylić bezpośrednio na powierzchnię, lub ich szczeliny i pęknięcia. Pojemnik utrzymywać w pozycji pionowej, ściskając zawór rozpylacza, kierować strumień bezpośrednio na powierzchnie lub owada. Po upływie 15 minut wywietrzyć pomieszczenie. W razie potrzeby, użyć ponownie.

Dawka preparatu: 2.2g/2s rozpylania preparatu.

5902341008507

Opis

Zastosowanie
zwalczanie owadów latających
Przeznaczenie
uniwersalne
Pojemność
400 ml

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło