Preparat zwalczający ćmę bukszpanową Polysect 005SL 100ml SUBSTRAL

5907487103055
26,90 zł
Brutto

Środek owadobójczy Polysect do ochrony i zwalczania owadów w uprawie bukszpanu. Środek zwalcza insekty występujące wewnątrz gęstych krzewów bukszpanu. Produkt działa powierzchniowo, wgłębnie oraz systemicznie - preparat jest szybko pobierany przez liście i jest przemieszczany wraz z sokami po całej roślinie. Owady żywiące się sokami giną, nawet jeśli nie zostały opryskane.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Preparat zwalczający ćmę bukszpanową Polysect 005SL 100ml SUBSTRAL

Środek owadobójczy Polysect do ochrony i zwalczania owadów w uprawie bukszpanu. Środek zwalcza insekty występujące wewnątrz gęstych krzewów bukszpanu. Produkt działa powierzchniowo, wgłębnie oraz systemicznie - preparat jest szybko pobierany przez liście i jest przemieszczany wraz z sokami po całej roślinie. Owady żywiące się sokami giną, nawet jeśli nie zostały opryskane.

.

Zwalczanie już istniejących owadów:

opryskać liście zewnętrzne i gałązki wewnątrz. Działa szybko - rezultaty widoczne są w 24 godziny.

.

Ochrona przez szkodnikami:

Opryskać profilaktycznie liście zewnętrzne zanim pojawią się szkodniki. Wspomniane działanie systemiczne preparatu zapewnia ochronę do 3 tygodni - nie dopuszcza do żerowania owadów w krzewie i chroni go przed zniszczeniem. Najlepiej dokonać oprysku w kwietniu i powtórzyć pod koniec maja.

.

Zastosowanie:

Rośliny ozdobne, w szczególności bukszpan.

.

Skład:

Acetamipryd - 5 g/l (0,5%).

.

Dawkowanie:

1,0% (10 ml środka w 1 l wody).

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

5907487103055

Opis

Opakowanie
100ml
Zastosowanie
owadobójcze
Przeznaczenie
ćma bukszpanowa i inne owady ssące
Typ
insektycyd

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło