Preparat zwalczający ćmę bukszpanową Polysect 005SL 100ml SUBSTRAL

5907487103055
25,90 zł
Brutto

Środek owadobójczy Polysect do ochrony i zwalczania owadów w uprawie bukszpanu. Środek zwalcza insekty występujące wewnątrz gęstych krzewów bukszpanu. Produkt działa powierzchniowo, wgłębnie oraz systemicznie - preparat jest szybko pobierany przez liście i jest przemieszczany wraz z sokami po całej roślinie. Owady żywiące się sokami giną, nawet jeśli nie zostały opryskane.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Preparat zwalczający ćmę bukszpanową Polysect 005SL 100ml SUBSTRAL

Środek owadobójczy Polysect do ochrony i zwalczania owadów w uprawie bukszpanu. Środek zwalcza insekty występujące wewnątrz gęstych krzewów bukszpanu. Produkt działa powierzchniowo, wgłębnie oraz systemicznie - preparat jest szybko pobierany przez liście i jest przemieszczany wraz z sokami po całej roślinie. Owady żywiące się sokami giną, nawet jeśli nie zostały opryskane.

.

Zwalczanie już istniejących owadów:

opryskać liście zewnętrzne i gałązki wewnątrz. Działa szybko - rezultaty widoczne są w 24 godziny.

.

Ochrona przez szkodnikami:

Opryskać profilaktycznie liście zewnętrzne zanim pojawią się szkodniki. Wspomniane działanie systemiczne preparatu zapewnia ochronę do 3 tygodni - nie dopuszcza do żerowania owadów w krzewie i chroni go przed zniszczeniem. Najlepiej dokonać oprysku w kwietniu i powtórzyć pod koniec maja.

.

Zastosowanie:

Rośliny ozdobne, w szczególności bukszpan.

.

Skład:

Acetamipryd - 5 g/l (0,5%).

.

Dawkowanie:

1,0% (10 ml środka w 1 l wody).

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

5907487103055
1 Przedmiot

Opis

Opakowanie
100ml
Zastosowanie
owadobójcze
Przeznaczenie
ćma bukszpanowa i inne owady ssące
Typ
insektycyd

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło