• -5%

Preparat owadobójczy Afik 750ml BEST

CH/5907486600821
18,91 zł
17,96 zł Zniżka 5%
Brutto

Preparat w formie atomizera, gotowy do użycia do kontroli mszyc, przędziorków, miseczników, tarczników w amatorskich uprawach roślin ozdobnych i innych (warzywnych i sadowniczych). 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Preparat owadobójczy z atomizerem Afik 750ml BEST

Preparat w formie atomizera, gotowy do użycia do kontroli mszyc, przędziorków, miseczników, tarczników w amatorskich uprawach roślin ozdobnych i innych (warzywnych i sadowniczych). Preparat wykazuje także wysoką skuteczność w zabezpieczeniu róż przed infekcją mączniaka prawdziwego. Działa w sposób mechaniczny, fizycznie oklejając i unieruchamiając szkodniki na powierzchni roślin lub w przypadku chorób grzybowych istotnie ogranicza rozwój objawów mączniaka prawdziwego.

Cechy produktu:

  • Substancja czynna: Naturalne polisacharydy
  • Karencja: Nie dotyczy
  • Prewencja: Nie dotyczy
  • Zagrożenia fizykochemiczne: Produktu nie zaklasyfikowano do żadnej z kategorii zagrożeń.
  • Zagrożenia dla zdrowia: Produktu nie zaklasyfikowano do żadnej z kategorii zagrożeń.
  • Zagrożenia dla środowiska: Produktu nie zaklasyfikowano do żadnej z kategorii zagrożeń.

Zwalczane szkodniki:

Mszyce, przędziorki, miseczniki, tarczniki, mącznika prawdziwy.

Sposób użycia:

Opryskiwać dokładnie całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtórzyć po 7 – 14 dni dniach a w przypadku zapobiegania chorobom grzybowym po 7 dniach.

Uwagi:

  • Preparat stosować po wystąpieniu pierwszych szkodników lub zauważeniu śladów choroby.
  • Przed zastosowaniem preparatu na rośliny, na każdej uprawie wykonać próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy w ciągu 7 dni nie nastąpiły objawy uszkodzenia rośliny.
  • Nie stosować częściej niż raz w tygodniu.
  • Zabieg wykonywać wcześnie rano lub późnym wieczorem tj. przed lub po oblocie pszczół, najlepiej w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie bezdeszczowym), ponieważ preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

CH/5907486600821

Opis

Opakowanie
750 ml
Zastosowanie
owadobójcze
Przeznaczenie
rośliny ozdobne i inne
Typ
atomizer z preparatem

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło