Preparat chwastobójczy Agenor 450 SL 1l HELM

CH/agenor450SL
39,50 zł
Brutto

Herbicyd przeznaczony do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w uprawie zbóż, rzepaku, po zbiorze roślin uprawnych oraz w sadach jabłoniowych i gruszowych, na użytkach zielonych i do desykacji zbóż i rzepaku ozimego.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Preparat chwastobójczy Agenor 450SL 1l HELM

Produkt jest dolistnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się w całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju w ciągu 1 doby, a następnie ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) widoczne są po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 4 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyśpieszają działanie środka.

Zalety produktu:

  • Nowoczesna formulacja glifosatu.
  • Ułatwia zbiór rzepaku i zbóż.
  • Mniejsze koszty transportu i magazynowania.
  • Zarejestrowany również w uprawach sadowniczych.

Zwalcza:

Fiołek polny, Jasnota purpurowa, Jasnota różowa, Komosa biała, Mak polny, Maruna bezwonna, Miotła zbożowa, Ostrożeń polny, Perz właściwy, Przetacznik perski, Przetacznik polny, Przytulia czepna, Rdest powojowy, Samosiew rzepaku, Samosiew zbóż, Starzec zwyczajny, Tasznik pospolity, Wiechlina łąkowa, Wiechlina roczna, Życica wielokwiatowa i inne.

UWAGA! HERBICYD TOTALNY - ZWALCZA TRAWĘ I INNE ROŚLINY UŻYTECZNE!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

CH/agenor450SL

Opis

Opakowanie
1l
Zastosowanie
amatorskie/profesjonalne
Przeznaczenie
chwasty i rośliny niechciane
Typ
herbicyd totalny

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło