Płytka na owady AROX

B/5902341009931
15,00 zł
Brutto

Płytka do zwalczania owadów latających: komarów, much, meszek i dorosłych osobników moli odzieżowych wewnątrz pomieszczeń.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Płytka na owady AROX

Płytka zawierająca preparat do zwalczania owadów latających: komarów, much, meszek i dorosłych osobników moli odzieżowych wewnątrz pomieszczeń. Wkład płytki nasączony substancją czynną działa od razu po rozpakowaniu, uwalniając się stopniowo do powietrza. Pierwsze efekty działania występują już po 30 min. po wyciągnięciu z opakowania. Efekt bójczy występuje po 2 h od zastosowania. Jedna płytka zabezpiecza pomieszczenie o kubaturze 50 m³ przez okres 4 miesięcy. Produkt do powszechnego stosowania w: pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, sklepach, magazynach oraz pomieszczeniach inwentarskich.

.

Sposób stosowania:

  1. Wyciągnąć płytkę owadobójczą z opakowania foliowego. Ustawić w miejscu o swobodnej cyrkulacji powietrza z dala od otwartych okien i drzwi – intensywna wentylacji zmniejsza skuteczność produktu. Opakowanie należy otwierać bezpośrednio przed użyciem i umieścić możliwie na wysokości ok. 2 m. Po kontakcie z płytką należy umyć ręce.
  2. Rozciąć opakowanie foliowe i wyjąć z niego płytkę.
  3. Rozłożyć obie podstawy, aż do zatrzaśnięcia. Można również bez rozkładania podstaw, w miejscu występowania owadów, zawiesić płytkę wykorzystując do tego otwory umieszczone w elementach podstawy.
  4. Gotową do użycia płytkę postawić w miejscu występowania owadów.

Wartość użytkowa płytki wynosi 5 miesięcy od daty jej pierwszego otwarcia. Dla ułatwienia oznaczenia okresu działania płytki wykorzystać suwak z zaznaczonymi miesiącami.

B/5902341009931

Opis

Opakowanie
1 szt.
Zastosowanie
biobójcze
Przeznaczenie
owady latające

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło