Płyn zapas do elektrofumigatora dla dzieci 45ml AROX

W/5902341008675
14,00 zł
Brutto

Płyn zapasowy do elektrofumigatora Arox dla dzieci przeznaczony do zwalczania komarów oraz innych owadów latających wewnątrz pomieszczeń.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Płyn zapas do elektrofumigatora dla dzieci 45ml AROX

Płyn zapasowy do elektrofumigatora Arox dla dzieci przeznaczony do zwalczania komarów oraz innych owadów latających wewnątrz pomieszczeń, w których przebywają dzieci i dorośli. Dodatkowo zabezpiecza przed nalotem kolejnych insektów z zewnątrz. Produkt bezpieczny dla dzieci powyżej 1 roku życia. Zapewnia wielogodzinną ochronę przed owadami, łącznie do 460 h (ok. 8 tygodni / 57 nocy po 8 h). Efekt bójczy uzyskuje się po 45-75 min. od włączenia urządzenia z płynem. Produkt do powszechnego stosowania. Przeznaczony do użytku w pomieszczeniach o kubaturze do 30 m.

Uwaga: Chroni również przed komarami z gatunków: Culex quinquefasciatus i Aedes albopictus (komar tygrysi), które mogą być wektorami groźnych chorób wirusowych, takich jak: zika, denga, żółta gorączka, chikungunya oraz innych chorób tropikalnych przenoszonych przez komary.

Produkt bezpieczny dla dzieci powyżej 1 roku życia. Rekomendacja prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby

Sposób stosowania:

Odkręconą buteleczkę wkręcić w elektrofumigator. Włączyć urządzenie do kontaktu. Podczas działania elektrofumigator nagrzewa się i powoduję odparowywanie substancji owadobójczej. Urządzenie wyłącza się poprzez wyjęcie z gniazda sieci elektrycznej. Pustą buteleczkę należy wymienić na nową.

W/5902341008675

Opis

Zastosowanie
owadobójcze
Przeznaczenie
elektrofumigator

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło