Olej do mieszanki HP Ultra 1:50 STIHL

S/07813198060
11,00 zł
Brutto

Syntetyczny olej do mieszanki paliwowej wykorzystywanej w silnikach dwusuwowych.  Jest on przeznaczony do długotrwałego stosowania w najtrudniejszych warunkach pracy silnika.

Opakowanie
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Olej do mieszanki HP Ultra 1:50 STIHL

Doskonale nadaje się do silników dwusuwowych i 4-MIX oraz z i bez katalizatora. STIHL HP Ultra łączy wyjątkowe właściwości smarne, a podczas procesu spalania wytwarzane są jedynie znikome ilości nagaru. Efekt: doskonałe właściwości smarne, wyjątkowa czystość i ochrona silników, w szczególności tych, które są eksploatowane długotrwale i na pełnych obrotach.

Cechy produktu:

  • Wyjątkowo czysty - zawiera bezpopiołowy pakiet komponentów, który zapobiega szybkiemu zużyciu silnika. Podczas spalania nie powstają popioły z wapnia i siarczany sodowe. Zawartość estrów jako komponentów smarnych powoduje, że olej spala się nadzwyczaj czysto. STIHL HP Ultra jest również szczególnie przyjazny dla środowiska ze względu na niską zawartość siarki i szybką biodegradację – ponad 80% w 21 dni.
  • Wyjątkowa ochrona - Tworzy na metalicznych powierzchniach ślizgowych silnika cienką warstwę ochronną. Zapobiega ona bezpośredniemu kontaktowi powierzchni, co  przedłuża żywotność silnika, a jego zużycie zostaje zminimalizowane.
  • Doskonała wydajność - wyjątkowo czyste spalanie powoduje, że olej nie osadza się na elementach silnika. Zapobiega to wypadaniu zapłonu, czy zblokowaniu zaworów a silnik zachowuje wysoki poziom wydajności.
  • Optymalne właściwości samomieszające - odpowiednie proporcje mieszanki można łatwo kontrolować dzięki intensywnemu zielonemu zabarwieniu.
  • Jest możliwe mieszanie oleju STIHL HP Ultra z innymi olejami do silników dwusuwowych.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 100 ml, 1 l z dozownikiem, 5 l

S/07813198060
0 Przedmioty

Opis

Opakowanie
0,1 - 5 l
Przeznaczenie
silniki dwusuwowe
Waga
0,3 - 6 kg
Typ
syntetyczny

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło