Olej do mieszanki HP 1:50 STIHL

S/07813198401
7,00 zł
Brutto

Olej do silników dwusuwowych oparty na bazie olejów mineralnych. Posiada bardzo dobre właściwości smarne i wysoką efektywność spalania. 

Opakowanie

Olej do mieszanki HP 1:50 STIHL 

Olej do mieszanki paliwowej STIHL HP nadaje się do większości silników dwusuwowych (zarówno z systemem 2-MIX jak i 4-MIX) w umiarkowanej i gorącej strefie klimatycznej. 

Cechy produktu:

  • Dobre połączenie i czyste rozwiązanie - opracowany został z myślą o wysokich wymaganiach urządzeń silnikowych. Ogranicza zanieczyszczenie komory spalania i systemu wydechowego, a także nie wchodzi w reakcje z uszczelnieniem. Zachowana zostaje wysoka wydajność urządzeń zarówno przy długotrwałym użytkowaniu jak i przy pełnym obciążeniu.
  • Dobra ochrona każdego dnia - zapewnia bardzo dobre właściwości smarne oraz chroni przed szybkim zużyciem dbając o dłuższe życie silnika urządzenia. Olej pozostawia podczas spalania niewielkie ilości nagaru w silniku. Wydajność silnika utrzymuje się przez długi czas.
  • Wszystko co czerwone to dobre - posiada dobre cechy samomieszające. Skład mieszanki można łatwo kontrolować dzięki intensywnemu zabarwieniu na czerwono.
  • Klasa wydajności: JASO-FB, ISO-L-EGB.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 100 ml, 1 l, 1 l z dozownikiem, 5 l

S/07813198401
44 Przedmioty

Opis

Opakowanie
0,1 -5 l
Przeznaczenie
silniki dwusuwowe
Waga
0,3 - 6 kg
Typ
mineralny

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło