Obrzeże Eko-Bord EKO-BORD

PR/Eko-BordU
8,00 zł
Brutto

Obrzeża typu EKO-BORD pozwalają swobodnie wytyczać kształty żwirowych lub grysowych dróżek nie tylko w ogrodach ale także w parkach i terenach zielonych miast. Idealnie sprawdzają się również przy oddzielaniu różnych obszarów w ogrodzie np. rabatki, trawniki.

Rodzaj

Obrzeże Eko-Bord EKO-BORD

Cechy produktu:

Możliwość swobodnego kształtowania nie prostolinijnych brzegów nawierzchni a zwłaszcza przy stosowaniu kostki typu "starobruk". "EKO-BORD" przez swą konstrukcję jest optycznie niezauważalnym elementem nawierzchni.

Za pomocą "EKO-BORDU" można wytyczyć i ograniczyć dowolny kształt ścieżek żwirowych lub grysowych np. dla pieszych lub rowerów w parkach i terenach zielonych miast, z powodzeniem może być również stosowany jako oddzielenie trawnika od ziemi uprawnej.

Bardzo ważną zaletą w/w obrzeża jest jego szybki i łatwy montaż oraz brak konieczności wykonywania wykopów, co znacznie obniża koszt oraz pracochłonność budowy nawierzchni.

Jeszcze inną zaletą tego obrzeża jest to iż całkowicie wykonane jest z surowców wtórnych co w dobie coraz większej ilości odpadów nie jest bez znaczenia dla ochrony środowiska naturalnego.

Przykładowe zastosowanie:

kamień murowy, granit, odgradzanie kwietników, nawierzchnie żwirowe i grysowe, kamień polny, trawniki, kora, płyty tarasowe lub chodnikowe. 

Wymiary i rodzaje:

 Rodzaj  Wysokość  Długość  Szerokość   Waga
 MINI 27 mm  1000 mm  65 mm  0,3 kg
 UNI 45 mm  1000 mm  80 mm  0,45 kg
 MAX 58 mm  1000 mm  80 mm  0,5 kg
GRAND  78 mm  1000 mm  85 mm 0,7 kg
BIG 100 mm  1000 mm   85 mm 0,8 kg
PR/Eko-BordU
305 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło