Elektryczne nożyce do żywopłotu IKRA IHS 650

V/OB-IRIHS650
325,00 zł
Brutto

Elektryczne nożyce do żywopłotu IKRA IHS 650 (650 Wat) z przeciwbieżnymi, wycinanymi laserem i szlifowanymi ostrzami "Made in Germany" wyposażonymi w osłonę antyudarową o długości cięcia 55 cm i odstępie miedzy zębami 22 mm, obracanym o 180° uchwytem tylnym do cięcia pionowego i poziomego.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Cechy ostrzy i cięcia:

 • przeciwbieżne, wycinane laserem i szlifowane ostrza z szyną aluminiową,
 • ostrza "Made in Germany",
 • osłona antyudarowa,
 • długość cięcia: 55 cm,
 • odstęp między zębami: 22 mm.

 Uchwyt:

 • ergonomiczny uchwyt kolisty,
 • uchwyt obracany o 180° dla cięcia pionowego i poziomego (5 pozycji: +90º, +45º,  0º, -45º, -90º),
 • uchwyt tylny z warstwą miękkiego tworzywa.

Bezpieczeństwo:

 • elektryczny szybki hamulec ostrzy,
 • dwuręczny uchwyt bezpieczeństwa.

Pozostałe:

 • duża trwałość dzięki metalowej przekładni,
 • odciążnik przewodu,
 • sztywna osłona ostrzy.

Zalety elektrycznych nożyc do żywopłotu

wytrzymałość: duża wytrzymałość dzięki stałemu zasilaniu z sieci elektrycznej.

brak przerw w pracy: brak przerw w pracy, ponieważ energia jest ciągle dostarczana do urządzenia z sieci elektrycznej.

niewielka konserwacja: brak konieczności wymiany świec, przygotowywania mieszanki i napełniania zbiornika jak to ma miejsce w przypadku nożyc spalinowych.

niska waga urządzenia: dzięki zewnętrznemu zasilaniu z sieci elektrycznej waga urządzenia jest niższa niż nożyc spalinowych.

brak czasu ładowania akumulatora: brak konieczności wymiany lub ładowania akumulatora dzięki energii dostarczanej z sieci elektrycznej.

brak spalin: brak uciążliwych i szkodliwych dla środowiska i zdrowia spalin jak w przypadku nożyc spalinowych.

Opis produktu

Potrzebujesz elektrycznych nożyc do żywopłotu z dużą mocą, długimi ostrzami zdolnymi ucinać także grubsze gałęzie średnich i dużych żywopłotów? Nożyce Ikra IHS 650 z silnikiem o mocy 650 W I długością cięcia 55 cm są bardzo dobrym wyborem dla twojego ogrodu. Dzięki tym nożycom pielęgnacja żywopłotu przebiegnie sprawnie i bez niespodzianek.

Dzięki przeciwbieżnym ostrzom z hartowanej stali nożycami można przycinać nawet grube gałęzie. Odstęp między zębami ostrzy wynosi aż 22 mm, co przekłada się na maksymalną grubość ścinanych gałęzi. Ostrza są wyprodukowane w Niemczech i dzięki jakości Made in Germany uzyskane są wysokie parametry cięcia.

Elektrycznymi nożycami do żywopłotu można sprawnie pracować w ciągły sposób ponieważ energia jest w ciągły sposób dostarczana z gniazdka elektrycznego. Dzięki zewnętrznemu źródłu energii nożyce elektryczne są wyraźnie lżejsze od nożyc spalinowych. Energia dostarczana z gniazdka oznacza także, że nie musisz zwracać uwagi na czas ładowania akumulatora. Nie powstaną też przerwy w pracy spowodowane napełnianiem zbiornika i przygotowywaniem mieszanki. Elektryczne nożyce do żywopłotu IHS 650 posiadają metalową przekładnię co zapewnia niezawodność i trwałość urządzenia.

W przypadku żywopłotów rosnących przy murze nie musisz się martwić, że uderzenie końcówką ostrzy w mur uszkodzi nożyce, ponieważ zostały one wyposażone w osłonę ostrzy zamontowana na ich końcówce. Dzięki temu dotkniecie muru końcówką ostrzy ich nie uszkodzi oraz zapobiega to odbiciu nożyc przez poruszające się ostrza. Osłona końcówki ostrzy pełni 3 ważne funkcje: chroni operatora przed odbiciem nożyc, chroni ostrza przed zniszczeniem oraz chroni mur przed uszkodzeniem.

DANE TECHNICZNE

Typ silnika:  elektryczny
Moc znamionowa [W]: 650W      
Długość listwy/ostrza (cm): 62/55
Odstęp między zębami (mm): 22
Waga (kg): 3,35
Gwarancja konsument: 24 miesiące
Gwarancja komercyjna: 12 miesięcy

V/OB-IRIHS650
1 Przedmiot

Opis

Silnik
elektryczny
Długość listwy tnącej
55 cm

Specyficzne kody

Related Products ( 16 other products in the same category )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło