Preparat zwalczający krety Pożegnanie z kretem 950ml zapas ZIELONY DOM

CH/5900026002918
37,40 zł
Brutto

Środek na krety w wygodnym opakowaniu z rozpylaczem. Zapas do uzupełnienia dozownika. Wykorzystanie preparatu ułatwia pozbycie się szkodników występujących np. na terenie ogródków działkowych, w parkach, na terenach rekreacyjnych, wałach przeciwpowodziowych oraz w wielu innych miejscach.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Preparat zwalczający krety Pożegnanie z kretem 950ml ZIELONY DOM

Środek na krety w wygodnym opakowaniu z rozpylaczem. Wykorzystanie preparatu ułatwia pozbycie się szkodników występujących np. na terenie ogródków działkowych, w parkach, na terenach rekreacyjnych, wałach przeciwpowodziowych oraz w wielu innych miejscach.

.

Działanie:

Opryskiwanie terenu symuluje opady deszczu. Dzięki temu organizmy, którymi szkodniki się żywią, wychodzą na powierzchnię. Gdy znajdują się na mokrej ziemi zostają pokryte składnikiem czynnym, który składa się z roztworu oleju palmowego i rycynowego. Ich zjedzenie powoduje dolegliwości żołądkowe u kretów, co sprawia, że szkodniki ograniczają swoją aktywności na danym obszarze.

.

Skład:

Preparat został wyprodukowany wyłącznie na bazie naturalnych składników, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny. Gwarantuje długotrwałą ochronę, utrzymującą się nawet do czterech tygodni.

.

Wydajność:

Zbiornik, w którym sprzedawany jest preparat, ma pojemność 950 ml, co wystarcza na spryskanie powierzchni obejmującej 1000 m2. Po zużyciu całego preparatu, można dokupić płyn do jego uzupełnienia, pozwalający na ponowne wykorzystanie kanistra.

CH/5900026002918

Opis

Zastosowanie
odstraszanie kretów
Przeznaczenie
trawniki ozdobne i użytkowe
Pojemność
950 ml
Wydajność
1000 m2

Specyficzne kody

Zobacz także

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło