Preparat chwastobójczy Orkan 350SL 250ml AGROPAK

5907734020128
32,31 zł
Brutto

Orkan 350 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Preparat chwastobójczy Orkan 350SL AGRECOL

Orkan 350 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych. Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Środek pobierany jest przez liście, a następnie przemieszczany do korzeni i rozłogów chwastów powodując zahamowanie ich wzrostu i rozwoju. Pierwsze objawy działania środka na chwasty widoczne są po upływie 7-14 dni od wykonania zabiegu. Zamieranie chwastów następuje po około 30 dniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.

i

Cechy produktu:

  • zwalcza skrzyp i inne chwasty wieloletnie
  • środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych

i

Zawartość substancji czynnych:

MCPA (związek z grupy fenoksykwasów) – 90 g/l (7,87%).

glifosat (związek z grupy kwasów aminofosfonowych) – 260 g/l (22,75%).

i

Sposób stosowania:

UPRAWA:

jabłoń, grusza*, wiśnia*, czereśnia*, śliwa*, brzoskwinia*, morela*

ZWALCZANE CHWASTY:

jednoroczne dwu- i jednoliścienne (chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, starzec zwyczajny, tasznik pospolity, wiechlina roczna)

DAWKA: 50 ml w 3 l wody /100 m2

ZWALCZANE CHWASTY:

wieloletnie oraz jednoroczne dwu- i jednoliścienne (bodziszek drobny, mniszek pospolity, perz właściwy, powój polny, rdest ptasi, skrzyp polny, ślaz zaniedbany, wierzbownica gruczołowata)

DAWKA: 70-80 ml w 3 l wody /100 m2

i

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.

5907734020128

Opis

Opakowanie
250ml
Typ
herbicyd totalny
Wydajność
70-80ml/3l wody

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 - produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło