Centrum ogrodnicze i sklep Ogród-Dom – Niepołomice - Ogród Dom s.c.

Nasza firma już od prawie dwudziestu lat działa w Niepołomicach pod Krakowie, świadcząc profesjonalne usługi ogrodnicze.

F.P.U.H. „Ogród-Dom” zapewnia kompleksową obsługę terenów zielonych. Służymy naszych Klientom pomocą od samego początku inwestycji, czyli od projektowania ogrodu poprzez jego stworzenie i utrzymanie. W zakres naszych usług wchodzi zakładanie systemów nawadniających, układanie kostki brukowej oraz dystrybucja i serwis maszyn ogrodniczych (m. in. pilarki elektryczne i piły spalinowe).

Do największych inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę w ostatnich latach zaliczamy zagospodarowanie terenów zielonych otaczających fabryki MAN Niepołomice, Royal Canin, MEILLER-KIPPER, DHL Express oraz Oknoplast-Kraków z siedzibą w Ochmanowie, z którymi utrzymujemy stałą współpracę zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Działamy przez cały rok: latem zapewniamy koszenie trawników, sadzenie drzew i krzewów, podlewanie ogrodów oraz utrzymanie czystości parkingów, zaś zimą – głównie odśnieżanie terenów, którymi sie opiekujemy.

Co nas wyróżnia?

Możemy pochwalić się także dużym doświadczeniem w projektowaniu i zakładaniu ogrodów przy domach prywatnych. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy przede wszystkim zadowolenie Klientów firmy „Ogród-Dom” i ich pozytywne opinie, które zwracają uwagę na staranność i profesjonalizm wykonywanych przez nas prac.

Obok działalności usługowej prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości artykułów i narzędzi ogrodniczych, a także profesjonalny serwis skuterów.  

O firmie najlepiej mówią podziękowania, których część zamieszczamy poniżej:

podziekowania podziekowania podziekowania
podziekowania podziekowania podziekowania
podziekowania podziekowania podziekowania
podziekowania   

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Zapraszamy na Twitter
Twitter
Jesteśmy na ask.fm
Ask.fm