Oferta

ogród dom na facebooku

ogród-dom romet-motors

F.P.U.H. „Ogród-Dom” z siedzibą w Niepołomicach pod Krakowem już od ponad dwóch dekad świadczy profesjonalne usługi ogrodnicze.

Wśród oferowanych przez naszą firmę usług możemy wymienić kompleksową obsługę terenów zielonych – od wykonania projektu po jego realizację i późniejsze utrzymanie, a także zakładanie systemów nawadniających, układanie kostki brukowej oraz dystrybucję i serwis maszyn ogrodniczych (m. in. pilarki elektryczne i piły spalinowe).

Do największych inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę w ostatnich latach zaliczamy zagospodarowanie terenów zielonych otaczających fabryki MAN Niepołomice, Royal Canin, MEILLER-KIPPER, DHL Express oraz Oknoplast-Kraków z siedzibą w Ochmanowie, z którymi utrzymujemy stałą współpracę zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Usługi ogrodnicze wykonywane w sezonie letnim to m. in. koszenie trawników, sadzenie drzew i krzewów, podlewanie oraz utrzymanie czystości parkingów, zaś zimą – głównie odśnieżanie.

Możemy pochwalić się także dużym doświadczeniem w projektowaniu i zakładaniu ogrodów przy domach prywatnych. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy przede wszystkim zadowolenie Klientów firmy „Ogród-Dom” i ich pozytywne opinie, które zwracają uwagę na staranność i profesjonalizm wykonywanych przez nas prac.

Obok działalności usługowej prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości artykułów i narzędzi ogrodniczych, a także profesjonalny serwis skuterów.

 

O firmie najlepiej mówią podziękowania, których część zamieszczamy poniżej:

podziekowania podziekowania podziekowania
podziekowania podziekowania podziekowania
podziekowania podziekowania podziekowania
podziekowania   

logo_01 logo_02 logo_03
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na Tweeter
Tweeter
Jesteśmy na ask.fm
Ask.fm